Cennik

Decydując się na naukę jazdy, kluczowe jest zrozumienie, jakie koszty wiążą się z całym procesem szkolenia. W START stawiamy na transparentność i klarowność oferty, dlatego nasz cennik został przygotowany tak, aby każdy kursant mógł łatwo znaleźć opcję idealnie dopasowaną do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Oferujemy różnorodne pakiety kursów, które są skonstruowane tak, aby maksymalnie ułatwić Ci przygotowanie do egzaminu państwowego. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na kurs klasyczny, ekspresowy czy rozszerzony, każdy z nich jest zaprojektowany, aby zapewnić Ci kompleksową wiedzę i umiejętności potrzebne do bezpiecznego poruszania się po drogach. Ceny są konkurencyjne, a jakość szkolenia na najwyższym poziomie, co potwierdzają liczne pozytywne opinie kursantów. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym cennikiem.

Oferta wiosenna

Kategoria B Cena Ilość jazd Ilość wykładów
Jazdy doszkalające 120 zł/h dowolnie -
Kurs klasyczny 3 400,00 zł 30 godz. 30 godz.
Kurs ekspresowy 4 400,00 zł 30 godz. 30 godz.
Kurs rozszerzony 4 400,00 zł 40 godz. 30 godz.