Kim jesteśmy?

Szkoła jazdy START

Szkoła Jazdy START mieści się w Ząbkach na ul. Wita Stwosza 23. Wykształciliśmy dziesiątki kierowców w różnym wieku i zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami a nasza cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do kursantów gwarantują zdobywanie wiedzy, umiejętności i nawyków, które zaowocują w przyszłości dobrą i bezpieczną jazdą. Nasz ośrodek przygotowuje nie tylko do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy, ale przede wszystkim do sprawnego i bezpiecznego kierowania pojazdem w każdych warunkach.

W naszym ośrodku kursant jest najważniejszy. Dlatego staramy się dopasować tok nauczania do umiejętności i zdolności poszczególnych kursantów, oraz ich zasobów czasowych, elastycznie dostosowując godziny zajęć do potrzeb kursantów.

Dowiedz się więcej:

szkoła jazdy