Szkoła Jazdy Start przez lata swojej działalności wykształciła dziesiątki kierowców, którzy zdecydowali się na odbycie nauki jazdy, a później praktyczne wykorzystywanie zdobytej u nas wiedzy.

Atuty doświadczonych nauczycieli

Lata pracy z osobami w różnym wieku, nauczyła naszych instruktorów cierpliwości oraz indywidualnego podejścia do każdego kursanta. W naszej szkole można liczyć na wyrozumiałość. Zdobyta tutaj wiedza, umiejętności, jak również dobre nawyki za kierownicą, będą w przyszłości skutkować udaną i bezpieczną jazdą.

Oferowane kursy

W naszej szkole skorzystać można zarówno z kursów klasycznych jak i ekspresowych. Osobom zainteresowanym zdobyciem dodatkowych umiejętności dedykowany jest kurs rozszerzony. Ilość wykładów podczas kursów to zawsze 30 godzin, podobnie rzecz ma się z ilością jazd, ale w przypadku kursu rozszerzonego czas odbywanej jazdy ulega wydłużeniu do 40 godzin. Można również odbyć dodatkowe jazdy doszkalające. W naszym ośrodku celem jest nie tylko przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Jako priorytet zawsze uważamy przygotowanie kierowców do bezpiecznego kierowania pojazdem nawet w trudnych warunkach pogodowych i nawierzchniowych.

Klient przede wszystkim

Każda osoba ma inne predyspozycje do kierowania pojazdem, dlatego prowadzony tok nauczania nie zawsze staramy się dopasować indywidualnie. Ponieważ kursant jest dla nas najważniejszy, godziny jazdy dostosowujemy do potrzeb oraz rozkładu dnia osoby odbywającej zajęcia. W naszej szkole można liczyć na elastyczny grafik i miłą atmosferę, bez zbędnego stresu, utrudniającego przyjmowanie wiedzy i robienie z niej użytku.

Promocja! 2900 zł
Kurs klasyczny
  • 30 godzin
Kurs ekspresowy