Poznaj opinie naszych Klientów

Opinie

Egzamin zdany za pierwszym razem a to w wielkiej mierze zasługa chłopaków. Tomek i Mirek mają wielką cierpliwość do kursantów a przede wszystkim dar przekazywania wiedzy tak aby nikt nie miał problemów ze zdaniem egzaminu. Ja i żona zdaliśmy za pierwszym razem więc to raczej nie fart a dobre przygotowanie!!!

Krzysiek

Pełen profesjonalizm ze strony instruktorów, dyspozycyjność przy ustalaniu godzin jazd. Duża cierpliwość i fachowe odpowiedzi na najbardziej trywialne nawet pytania. Bezstresowa atmosfera. Opracowane podczas jazd trasy i manewry powtórzyły się na na moim egzaminie.

Damian

Do Szkoły Jazdy START zgłosiłam się po ukończonym kursie w innej szkole bo czułam, że to co umiem to za mało. Żałuję, że nie trafiłam tutaj od razu. Wystarczyło kilka godzin jazd doszkalających i egzamin zdałam za pierwszym razem. W szczególności polecam instruktora Leszka Kołodziejczyka bo to on potrafił znaleźć sposób na moje niedociągnięcia. Uważam, że kluczowe jest indywidualne podejście do kursanta. No i przede wszystkim dzięki Leszkowi uwierzyłam, że mimo mojej mizernej postury jestem w stanie poradzić sobie z Gladiusem bez większych problemów:) Dziękuję!

Aga

Skontaktuj się z nami!

Zostaw nam kontakt do Ciebie, oddzwonimy możliwie najszybciej w celu ustalenia Twoich potrzeb jako przyszłego kierowcy kategorii B. Wszystko jest do dogadania!