Nauka jazdy Warszawa Bródno

dłonie na kierownicyZastanawiasz się nad podjęciem nauki jazdy na warszawskim Bródnie? Szkoła START to miejsce, gdzie nauka jazdy jest prosta i przyjemna. Oferujemy różnorodne pakiety. Wszystkie dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta. Ciekawi Cię ile kosztuje nauka jazdy? U nas znajdziesz różne opcje. Jazdy doszkalające w Bródnie są dostępne za 100 zł/h. Można je umówić w dogodnym dla siebie terminie. Kurs klasyczny, który obejmuje 30 godzin praktyki i 30 godzin teorii – kosztuje 3200 zł. Teraz dostępny w promocyjnej cenie 3000 zł! Jeśli czas jest dla Ciebie kluczowy, wybierz kurs ekspresowy za 3700 zł. Oferuje on taką samą ilość godzin jak kurs klasyczny, ale w większym natężeniu. Dla tych, którzy chcą więcej praktyki, mamy kurs rozszerzony za 3700 zł z 40 godzinami jazdy.

Co zyskasz decydując się na naukę jazdy u nas?

Nauka jazdy w Warszawie na Bródnie to gwarancja jakości. Nasi instruktorzy są doświadczeni i kompetentni. A zajęcia teoretyczne prowadzone są w sposób angażujący. Praktyka odgrywa u nas kluczową rolę! Dlatego możesz być pewien, że wyjdziesz z naszej szkoły jako pewny i kompetentny kierowca. Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

Ile trwa nauka jazdy?

Nauka jazdy w Warszawie na Bródnie to kompleksowy proces, który obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę. Kurs klasyczny trwa łącznie 60 godzin, z czego 30 godzin to nauka teoretyczna, a kolejne 30 godzin to praktyczne lekcje jazdy. Dla osób, które chcą zintensyfikować naukę, dostępny jest kurs ekspresowy, który również oferuje 60 godzin nauki, ale w skondensowanej formie, co pozwala na szybsze ukończenie kursu. Istnieje także możliwość wyboru kursu rozszerzonego, który oferuje aż 40 godzin jazdy praktycznej, co jest idealne dla tych, którzy pragną spędzić więcej czasu za kierownicą. Każdy z tych kursów jest zaprojektowany tak, aby maksymalnie przygotować kursantów do egzaminu państwowego i zapewnić im niezbędne umiejętności i wiedzę, które są kluczowe dla bezpiecznego i pewnego kierowania pojazdem.