Zastanawiasz się nad podjęciem nauki jazdy na warszawskim Bródnie? Szkoła START to miejsce, gdzie nauka jazdy jest prosta i przyjemna. Oferujemy różnorodne pakiety. Wszystkie dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta. Ciekawi Cię ile kosztuje nauka jazdy? U nas znajdziesz różne opcje. Jazdy doszkalające w Bródnie są dostępne za 100 zł/h. Można je umówić w dogodnym dla siebie terminie.Kurs klasyczny, który obejmuje 30 godzin praktyki i 30 godzin teorii – kosztuje 3200 zł. Teraz dostępny w promocyjnej cenie 3000 zł! Jeśli czas jest dla Ciebie kluczowy, wybierz kurs ekspresowy za 3700 zł. Oferuje on taką samą ilość godzin jak kurs klasyczny, ale w większym natężeniu. Dla tych, którzy chcą więcej praktyki, mamy kurs rozszerzony za 3700 zł z 40 godzinami jazdy.

Co zyskasz decydując się na naukę jazdy u nas?

Nauka jazdy w Warszawie na Bródnie to gwarancja jakości. Nasi instruktorzy są doświadczeni i kompetentni. A zajęcia teoretyczne prowadzone są w sposób angażujący. Praktyka odgrywa u nas kluczową rolę! Dlatego możesz być pewien, że wyjdziesz z naszej szkoły jako pewny i kompetentny kierowca. Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!